Добродомов: Тиск на "112 Україна" пов'язаний з критикою Зеленського і падінням його рейтингу

Дмитро Добродомов

Народний депутат України VIII скликання Дмитро Добродомов прокоментував ситуацію з можливістю арешту корпоративних прав і майна телеканалу "112 Україна". Про це він повідомив в ефірі телеканалу NEWSONE у п'ятницю, 7 серпня.

Нардеп зазначив, що тиск на ЗМІ відбувається за прямим наказом президента України Володимира Зеленського.

"СБУ активується, і все це розуміє. Баканов є найближчим радником президента. Зеленський у минулому був людиною медійною і не може не розуміти елементарних правил поведінки влади та ЗМІ", - зазначив Добродомов.

Він підкреслив, що дії влади пояснюються падінням рейтингу президента і партії "Слуга народу". За словами депутата, арешт прав телеканалу дозволить підвищити довіру народу.

"Я згадую Петра Порошенка, який робив точно так само. І навіть у нашій каденції він зміг провести через парламент рішення закриття телевізійних каналів, що було прецедентом", - розповів екснардеп. 

Як повідомляли, напередодні, 6 серпня, Шевченківський райсуд Києва відмовив СБУ і прокуратурі в арешті майна і корпоративних прав телеканалу "112 Україна".

Канал вважає таку вимогу влади спробою рейдерського захоплення з боку СБУ за завданням президента Зеленського.

Додамо, що справа велася СБУ з літа минулого року, і зараз, напередодні місцевих виборів, спецслужба спробувала її активізувати. Однак суд вважає аргументи СБУ і прокуратури недостатніми та відхилив клопотання про арешт, вказує видання.  

Loading...