До переговорів по Донбасу хочуть залучити першого прем'єр-міністра України, – заява Кравчука

Глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Леонід Кравчук аргументував це тим, що політик добре розуміє Донбас

Учасником Тристоронньої контактної групи по Донбасу може стати перший прем'єр-міністр України Вітольд Фокін. Про це повідомив очільник української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24". 

Так, відповідаючи на запитання, які нові прізвища можуть з'явитися в делегації, Леонід Кравчук відповів, що наразі ведуться перемовини з Вітольдом Фокіним.

"Його знають на Донбасі, він з 16 років у шахті. І ми хотіли б мати у групі людину, яку знає Донбас. Щоб він міг сказати, чого хочуть стратегічно, національно і як завгодно люди, які там живуть", – пояснив новопризначений глава делегації України. 

Довідка:
Фокін Вітольд Павлович – український радянський державний діяч, перший прем'єр-міністр України (23 жовтня 1990 — 1 жовтня 1992), народний депутат І скликання (1991—1994). З 1976—1981 роки був членом Ревізійної комісії КПУ. Пізніше – член ЦК КПУ.

З 1993 року науковий співробітник Інституту світової економіки та міжнародних відносин, президент Міжнародного фонду гуманітарних і економічних зв'язків України з Російською Федерацією, член Вищої економічної Ради при президенті України (1997—2001). З 1999 року президент Луганського земляцтва у Києві. 

Новини за темою: Кравчук – про переговори з РФ щодо Донбасу: Будемо йти на компроміси

Нагадаємо, нещодавно Леонід Кравчук назвав два головні компроміси, на які він готовий піти у переговорах з Російською Федерацією щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Зокрема, політик прокоментував питання особливого статусу Донбасу та наголосив на економічному розвитку регіону. Loading...