До літа генпрокурора Рябошапку не звільнять, – Монастирський назвав причину

Голова комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної ради Денис Монастирський Фото з відкритих джерел

"Бо якраз починається другий етап реформи прокуратури"

Щонайменше до літа генрокурору Руслану Рябошапці звільнення не загрожуватиме, адже зараз починається другий етап реформи у прокуратурі – переатестація обласних прокурорів, що триватиме до червня.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу"), голова Комітету Верховної Ради України із правоохоронної діяльності Денис Монастирський.

Народний депутат спрогнозував, коли може відбутися відставка генерального прокурора України Руслана Рябошапки.

"За моїм прогнозом…, до літа, мінімум, я думаю, що пану Рябошапці нічого не буде загрожувати у плані звільнень, тому що зараз якраз починається другий етап реформи прокуратури, а саме – переатестація обласних прокурорів. І, фактично, цей етап треба завершити до червня, за планом", –  зазначив Денис Монастирський.

Ведучі зауважили, що реформа триватиме у будь-якому разі, незалежно від того, хто буде очолювати Офіс генпрокурора. Денис Монастирський не погодився із таким твердженням. З його слів, Руслан Рябошапка є тим, хто надихає цю реформу.

"Ми розуміємо, що будь-яка реформа носить певне ім’я, і ця реформа, однозначно, буде названа іменем Рябошапки. Якщо йому дадуть завершити цю реформу, то перезавантаження як Генеральної прокуратури в Офіс генпрокурора, так і регіональних прокуратур в обласні прокуратури відбудуться саме зараз", – зазначив парламентар.

Новини за темою: Рябошапка підтвердив інформацію про свій будинок у Франції, про який раніше писали ЗМІ

Нагадаємо, видання "Страна.uа" повідомило, що сім'я генерального прокурора України Руслана Рябошапки володіє нерухомістю у Франції. Зокрема, за 23 км від Страсбурга в комуні Ла-Ванзено знаходиться будинок площею 145 кв. м, куплений трохи більше трьох років тому, а його власницею є 40-річна Олеся Бартовщук, дружина чиновника.

Як повідомляли, український політикум не виключає можливості відставки чинного глави Офісу генпрокурора Руслана Рябошапки до кінця лютого.Loading...