До кінцевого результату далеко, але прогрес є: Арахамія про завершення конфлікту на Донбасі

Давид Арахамія Фото з відкритих джерел

"Парламент підключили до процесу вирішення конфлікту на Донбасі"

До кінцевого результату припинення збройного конфлікту на Донбасі далеко, але прогрес є.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

Ведуча програми нагадала, що колишній президент України Петро Порошенко обіцяв закінчити війну за лічені години, але не закінчив. Натомість чинна влада, додала Наташа Влащенко, таких обіцянок не давала, проте поки що ніяких позитивних кроків у питанні вирішення конфлікту на Донбасі не зробила. 

У свою чергу Давид Арахамія заявив, що вважає таке твердження хибним. За словами голови фракції "Слуга народу", прогрес у цьому питанні є. 

"Прогрес є. Особливо в останні тижні, коли в Тристоронню контактну групу додали ключові парламентські комітети, коли парламент підключили до цього процесу. І після цього європейські партнери здзвонилися з Росією і також сказали, що Україна рухається вперед, а ви нічого не робите. І процес якось реально почав прогресувати. Звісно, до кінцевого результату далеко, але прогрес є", – сказав Давид Арахамія.  

Новини за темою: Запрошені на засідання ТКГ представники від ОРДЛО виявилися громадянами РФ, - ЗМІ

Нагадаємо, 15 травня відбулося перше засідання ТКГ з оновленою українською делегацією. Перше, на чому Україна наголосила – це важливість виконання домовленостей лідерів "нормандської четвірки", досягнутих під час саміту в Парижі. Зокрема наголошувалося на необхідності виконання безпекових вимог, у тому числі щодо дотримання сталого "режиму тиші".

Loading...