"До чогось вони готуються": Шарій повідомив, що "Нацкорпус" централізовано закупив балони з газом

Анатолій Шарій

112.ua

Такі засоби використовують поліцейські для розгону демонстрацій, зазначив Анатолій Шарій

"Національний корпус" централізовано закупив пів тисячі балонів з газом.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK під час включення заявив лідер політичної сили "Партія Шарія" Анатолій Шарій.

"Нацкорпус", це я повідомляю уперше, за моєю інформацією, зараз закупив централізовано 500 балонів з газом, які використовуються поліцейськими для розгону демонстрацій. До чогось же вони готуються, правильно?" – риторично поцікавився лідер політсили.

Новини за темою: Партії, які протистоять радикалам, під час виборів наберуть більше, – Анатолій Шарій

Анатолій Шарій резюмував: "Поки терористи не будуть заборонені, нічого кардинально не зміниться".

Як повідомляли раніше, Анатолій Шарій анонсував серйозну реакцію правоохоронних органів Європейського Союзу щодо дій "Національного корпусу".

Нагадаємо, 27 серпня на трасі Київ – Харків під Люботином представниками "Національного корпусу" і "Азова" було скоєно збройний напад на автобус, в якому їхали 22 члени організації "Патріоти – За життя". Автобус був заблокований, і по ньому був відкритий вогонь з автоматичної зброї, повідомили в пресслужбі партії "Опозиційна платформа – За життя".

Там зазначили, що вогнепальні поранення отримали дві людини, які перебувають у важкому стані. Після обстрілу з автоматичної зброї по членах організації "Патріоти – За життя" велася стрілянина з травматичної зброї, в результаті якої були поранені ще дві людини. Під час нападу був викрадений один з членів організації.

"Цей злочин "Нацкорпусу" і "Азова" є наслідком безкарності націонал-радикалів, що діють при прямому заступництві і підбурюванні влади, в тому числі президента Зеленського, який відкрито заявляє про свою підтримку їх позиції", – сказано в заяві.

Своєю чергою, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Олег Волошин заявив, що політсила проситиме Європарламент визнати "Нацкорпус" терористичною організацією.

Пізніше стало відомо, що машина, на якій приїхали розстрілювати "Патріотів – За життя", належала главі "Нацкорпусу" Дніпропетровської області.

Крім того, в Одесі під час прямого ефіру телеканалу ZIK до Дня Незалежності України представники "Нацкорпусу" напали на знімальну групу, а також на запрошених гостей – Тетяну Плачкову та Богдана Гіганова.

Loading...