live

До "антиколомойського" закону подали рекордні понад 16 тисяч правок

Ігор Коломойський

Фото з відкритих джерел

За словами Железняка, орієнтовна цифра 16 335, однак секретаріат ще працює над їх зведенням

Народні депутати подали до так званого антиколомойського законопроєкту понад 16 тисяч поправок, що стало абсолютним рекордом українського парламенту. Про це 7 квітня у Facebook повідомив нардеп "Голосу" та член комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк

За словами політика, парламентарі подали до законопроєкту про банки приблизно 16 335 правок, однак це не точна цифра, адже секретаріат ще працює над зведенням. 

"Після 22:00 потенціал по поправках зник і більше їх не надходило. Тому... фінальна цифра і абсолютний рекорд українського парламенту отримує закон про банки і 16000+ правок до нього", - зазначив нардеп. 

Новини за темою: Стало відомо, хто завалив правками "антиколомойський" закон

Для порівняння, Железняк зазначив, що за історію українського парламенту найбільша кількість правок надходила до проєктів Конституції (5700), Виборчого кодексу (4400) та ринку землі (4000). 

Нагадаємо, напередодні, 6 квітня, народні депутати подали до так званого антиколомойського законопроєкту приблизно 6 тисяч правок до розгляду його у другому читанні. 

Loading...