До аеропорту "Бориспіль" прибули літаки з українцями з Казахстану та Німеччини

Аеропорт "Бориспіль"

Фото з відкритих джерел

Пізно ввечері очікується борт з Італії

До аеропорту "Бориспіль" прибувають літаки з евакуйованими українцями: уже прибули рейси із Німеччини та Казахстану, пізно ввечері очікується борт з Італії.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомив кореспондент Сергій Гільді.

Сергій Гільді зазначив, що під час спілкування із пасажирами, які прибули з німецького Франкфурта, люди розповідали про те, що для того, щоб дістатися на літак, довелося їхати за сотні кілометрів. Пасажири розповіли, що у них після прибуття перевірили документи, додаток "Дія" і поміряли температуру.

Кореспондент додав, що головною умовою, що люди зможуть потрапити на літак, було встановлення додатку "Дія". Сергій Гільді також розповів про захмарні суми, які встановлюють таксисти, що працюють біля аеропорту, на свої послуги. Щоправда, декого із пасажирів зустрічають рідні чи знайомі.

Новини за темою: Рекомендації очільника МВС Авакова українцям, як виходити з карантину

На місці чергують співробітники поліції, які нікого не пропускають до терміналу.

Як повідомляли, Кабінет міністрів на позачерговому засіданні продовжив карантин в Україні до 22 травня, але з 11 травня відбуватиметься пом'якшення.

Нагадаємо, у понеділок, 4 травня, Кабінет міністрів України прийняв рішення про послаблення карантину з 11 травня.

Loading...