До 1 травня в Київській області буде встановлено ще 30 камер автоматичної фіксації порушень ПДР, – Геращенко

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко

МВС України

Ці камери встановлені не будь-де, вони встановлені саме в місцях, де за статистикою загинула найбільша кількість осіб

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що до 1 травня в Київській області буде встановлено ще 30 камер автоматичної фіксації порушень ПДР. Про це він повідомив на презентації системи фікції адміністративних правопорушень у сфері убезпечення дорожнього руху, яку транслював телеканал ZIK.

"У нас на сьогодні встановлено 20 камер в місті Київ. І до першого травня, до дня запуску системи у штатному режимі, буде встановлено ще 30 камер в Київській області. Ці камери встановлені не будь-де, вони встановлені саме в місцях, де за статистикою загинула найбільша кількість наших громадян і травмувалася також. От наприклад, Південний міст, на ньому встановлена камера відеофіксації, яка зараз працює в тестовому режимі, але з 1 травня кожен, хто буде перевищувати швидкість на Південному мосту, буде отримувати повідомлення про те, що він повинен сплатити штраф", - зазначив Геращенко.

Також він навів статистику смертності українців. 

"На Південному мосту за останні три роки загинуло 2 людини і травмувалися більше 10. Також, наприклад, Харківська площа. Це місце, де за останні три роки загинуло 10 киян та гостей міста. Там також буде встановлена камера. Вона вже працює. Ця камера буде фіксувати, щоб громадяни та гості міста, які розганяються від Борисполя, пригальмували під час в'їзду до міста Києва", - додав заступник глави МВС.

Нагадаємо, з початку року в Україні зареєстрували 130 тисяч ДТП. 

Loading...