Дмитро Співак вказав на маніпуляції МВФ із обіцяними Україні кредитами

Фото з відкритих джерел

Експерт каже, що спочатку вимагали і обіцяли одне, а потім умови та вимоги змінилися

Влада повинна опублікувати остаточний варіант меморандуму із Міжнародним валютним фондом, і там можна буде побачити абсолютну капітуляцію суверенної країни перед транснаціональними корпораціями.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний та громадський діяч Дмитро Співак.

Дмитро Співак нагадав, що спочатку МВФ вимагав від України відкрити ринок землі, ухвалити антиконституційний банківський закон і за це обіцяли транш, а коли наша країна виконала ці вимоги, у МВФ заявили, що обіцяну суму у 10 млрд дол. не дадуть, а лише 5 млрд, проте є ще додаткові умови.

"МВФ каже – ні-ні, хлопці, ну, 10 (млрд дол. – Ред.), звичайно, не дамо, дамо 5 (млрд дол. – Ред.), але є кілька умов. Дивіться, зараз даємо вам 2 (млрд дол. – Ред.), і ви відразу їх повертаєте, а ось щоб вам дати ще 3 (млрд дол. – Ред.), ви повинні зробити перше, друге, третє, четверте... Так ось, серед цих "перше, друге, п'яте" – там повна капітуляція", – заявив Дмитро Співак.

Новини за темою: Надходження траншу від МВФ – це питання днів, – Гетманцев

Громадський і політичний діяч наголосив, що вимоги матимуть наслідком повну катастрофу для української економіки, проте МВФ це абсолютно не турбує. Він звернувся до влади, щоб та опублікувала остаточний варіант меморандуму із МВФ: "І ми побачимо абсолютну капітуляцію суверенної країни перед транснаціональними корпораціями".

Як повідомляли раніше, Міжнародний валютний фонд і влада України досягли угоди (Staff Level Agreement) про нову програму співпраці Stand By на суму 5 млрд доларів.

29 травня прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Україна очікує, що Міжнародний валютний фонд затвердить кредитну програму Україні у 5 млрд доларів на засіданні ради директорів 5 червня.

Loading...