Для того, щоб повернути Крим в Україну, а Україну – в Крим, потрібно працювати з людьми, – Журавський

Доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський Фото з відкритих джерел

Переговірники зі сторони України дуже слабкі, заявив академік

Крім політичних методів, інших способів повернення Криму немає. Треба проводити тривалий, тяжкий переговорний процес, проте влада цього не робить.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський.

Гість студії зауважив, що в анексованому Криму мешкають громадяни України, тож якщо громадянам України там погано і є можливість допомогти водою, чому б це не зробити.

"Я вважаю, що переговірники зі сторони України дуже слабкі з РФ. Проблема, яка у нас є з РФ, не може бути вирішена військовим шляхом. Ну, не буде Україна воювати з ядерною державою. Якщо тільки оголосить війну, вона відразу ж програє. І міжнародне співтовариство, як показав досвід, – і Європа, і США не будуть підтримувати Україну у гарячій війні із РФ. Увесь світ говорить – так, Крим – це українська територія, він повинен бути повернений в Україну. Увесь світ говорить – Донецька і Луганська частина, непідконтрольна Україні, повинна належати українській території. Крім політики, політичних методів повернення світ не каже нічого. Треба проводити тривалий, тяжкий переговорний процес. Цього ніхто не робить", – сказав Віталій Журавський.

Новини за темою: "Крим здали на прохання Обами". Жванія опублікував нові одкровення про Турчинова і Порошенка

Гість студії продовжив: "Але я вам хочу сказати, як повернути людей, наприклад, той же Донбас в Україну, Україну – на Донбас чи повернути Крим в Україну, Україну – в Крим, треба працювати з людьми, показати, що ми – нормальні люди, що ми – гуманні люди. Але подивіться, що робила влада Порошенка і що робить нинішня влада. Усі кроки – на відокремлення цих людей".

Нагадаємо, у трьох населених пунктах анексованого Криму – в Алушті, Партеніті та Малому Маяку – буде обмежено подачу води з 23 вересня.

Нещодавно у Севастополі швидко почало міліти Чорноріченське водосховище, з огляду на це так звана "влада півострова" розпочала організовувати пошук підземних джерел води. Перед цим ще два водосховища опинилися на межі висихання.

Пізніше так званий "очільник Криму" Сергій Аксьонов назвав перекриття Північно-Кримського каналу тероризмом та заявив про необхідність порушення кримінальних справ проти організаторів водної блокади Криму. 

Однак МЗС України заявило, що водопостачання до Криму буде повністю відновлене тільки після деокупації півострова.

Loading...