Для проведення місцевих виборів в умовах пандемії COVID-19 необхідні додаткові 150-200 млн гривень, - КВУ

24 канал

Гроші, перш за все, потрібні для закупівлі ЗІЗ та дезінфікуючих засобів

Голова Комітету виборців України Олексій Кошель заявив, що для проведення місцевих виборів в Україні в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19 потрібні додаткові 150-200 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба КВУ

"В умовах пандемії на вибори необхідно додатково виділити 150-200 млн гривень. Переважна більшість витрат має бути спрямована на захист членів дільничних виборчих комісій", - зазначив Кошель під час пресконференції.

Як зазначається, експерти КВУ підрахували, що для захисту членів виборчих комісій під час проведення їх засідань та під час роботи в дні голосувань під час першого та другого туру виборів необхідно закупити щонайменше 13 млн захисних масок.

Також потрібно закупити дезінфікуючі засоби, прилади для вимірювання температури, передбачити заробітну плату для тих, хто буде вимірювати температуру на вході для виборчих дільниць, і виготовити інформаційні матеріали.

Новини за темою: Арахамія назвав розцінки на кампанію на місцевих виборах: Кандидат до міськради – тис., сільрада – -12 тис.

"Зараз важливо не продовжувати політичні спекуляції на темі можливості проведення виборів, а зосередитися на захисті виборців та найбільш вразливої групи – близько 500 тис. членів виборчих комісій, які можуть працювати у закритих приміщеннях понад добу. Приклади організації виборів у Республіці Південна Корея, Австралії, Польщі, США показують, що за умов ретельної підготовки можна організувати виборчий процес і день голосування без суттєвих ризиків для виборців і членів комісій", - пояснив голова КВУ. 

Новини за темою: На місцеві вибори буде виділено 2,3 млрд гривень, - Шмигаль

Нагадаємо, напередодні прем'єр-міністр Денис Шмигаль зустрівся з послами країн "Великої сімки" (G7), під час чого було обговорено низку питань, серед яких - місцеві вибори в Україні. 

Loading...