Новини » Політика Читать эту новость на русском

Для конструктивної роботи з Костянтином Павловим у новій міськраді Кривого Рогу вже створено більшість, до якої входить Блок Вілкула "Українська перспектива" та ОПЗЖ, - секретар міськради Маляренко

Фото з відкритих джерел

Дві провідні політичні сили Кривого Рогу - "Блок Вілкула "Українська перспектива" і "Опозиційна платформа - За життя!", які за підсумками виборів отримали серйозну підтримку криворіжців і більшість у міськраді (28 мандатів з 54), – оголосили про створення єдиної коаліції.

Її завданням обрані криворіжцями депутати бачать спільну роботу з Костянтином Павловим для реалізації його з Юрієм Вілкулом об'єднаної програми з динамічного розвитку Кривого Рогу.

Секретар Криворізької міської ради Сергій Маляренко сказав: "У новій міськраді вже створено більшість з депутатів партій "Блок Вілкула "Українська перспектива" і "Опозиційна платформа - За життя!", яка буде підтримувати Костянтина Павлова. Це більше половини голосів у новому складі міськради на найближчі п'ять років".

Секретар міськради підкреслив, що формування більшості в міськраді стратегічно важливо для роботи майбутнього мера Кривого Рогу і уникнення протистоянь, які можуть призвести до нестабільності в місті.

"Мер міста зможе реалізувати свою програму з розвитку міста і ефективно працювати тільки за підтримки депутатів міськради - будь-які рішення затверджуються більшістю. Як ми бачимо, у Костянтина Павлова така більшість вже є", - підкреслив С. Маляренко.