Діти Донбасу перебувають у плачевному стані частково і з вини української влади, – Лазарєв

Телеканал ZIK

Ці діти більше українці, ніж ті, хто заявляє гидоту в їхній бік, заявив політолог

Діти Донбасу перебувають у плачевному стані частково і з вини української влади.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив політолог Олександр Лазарєв.

Експерт прокоментував скандальну заяву народної депутатки від монобільшості Галини Янченко, яка, нагадаємо, назвала дітей Донбасу "немитими і нечесаними".

"Відносно дітей Донбасу: так, ці діти не вчаться в елітних школах, ці діти не живуть в хороших заміських будинках, напевно, їх не возять на дорогих автомобілях і вони не їдять червону і чорну ікру. Вони перебувають у дуже жалюгідному стані, і перебувають вони частково завдяки й українській владі, яка прийшла за Порошенка, який зробив такі заяви, що тут підуть в школу, а там підуть до підвалів сидіти, і вони тоді побачать, де і що повинно бути. У чому винна дитина? У мене питання – у чому ці діти винні? У чому вони завинили, що їх якісь особи – зараз навіть не з приводу Янченко, я взагалі кажу, – дозволяють собі називати якимись "правильними" або "неправильними"? Ці діти більше українці, ніж ті, хто заявляє таку гидоту в їхній бік", – наголосив Олександр Лазарєв.

Новини за темою: "Вони - мікроби": Зеленський висловився про скандальних "слуг"

Політолог закликав народних обранців думати, що вони говорять, адже такі заяви нівелюють спроби зшити країну.

Нагадаємо, народна депутатка від "Слуги народу" Галина Янченко назвала донецьких дітей "немитими і нечесаними".

Якою була реакція соціальних мереж на скандальну заяву народної депутатки, читайте тут.

Додамо, це не єдине скандальне висловлювання депутатів "Слуги народу" про дітей. Так, раніше голова Комітету соцполітики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова, яка прославилася листуванням в Раді про секс на новому матраці, заявила, що у безробітних народжуються діти низької якості, і завела мову про стерилізацію громадян без працевлаштування.  

Loading...