Діра у бюджеті така, що не видно ні правого, ні лівого берега, – Геннадій Москаль

Геннадій Москаль Скріншот відео

Коли гроші від МВФ і надійдуть, то українці не відчують цього, переконаний політик

Діра в державному бюджеті настільки велика, що жоден транш від Міжнародного валютного фонду її не перекриє.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив колишній голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Геннадій Москаль, коментуючи ухвалення так званого антиколомойського законопроєкту, спрогнозував, що спочатку МВФ дасть Україні невелику суму, адже бюджет перебуває у такому стані, що лише "сидить і молиться на МВФ". Він нагадав, що у бюджеті велика "діра", і вона тільки збільшується. А потім, каже Геннадій Москаль, МВФ буде дивитися, як поведуть себе суди загальної юрисдикції, як поведе себе Верховний суд та Конституційний суд.

"Вони можуть сказати, що ви не довели це все до кінця, тому вам перший транш дали, а далі ви… Я вважаю, що закони Верховна Рада не має ухвалювати на емоціях, а має ухвалювати на чітко правовому полі, в якому ми сьогодні маємо жити і має жити Верховна Рада", – зазначив Геннадій Москаль.

Новини за темою: На Разумкова і Гетманцева подали в суд через "антиколомойський" закон

Гість студії продовжив, що, коли гроші від МВФ і надійдуть, то українці не відчують цього: "Діра така, що вже абсолютно не видно ні правого, ні лівого берега у тому бюджеті. Він (транш, – Ред.) не перекриє всі проблеми, які є у державному бюджеті".

Нагадаємо, Верховна Рада України 13 травня у другому читанні ухвалила законопроєкт №2571-д "Про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності".

За документ проголосували 270 депутатів Верховної Ради. Як відомо, законопроєкт є однією з попередніх умов для нової програми співпраці України з МВФ.

У Верховній Раді України відразу ж заблокували підписання так званого антиколомойського закону.

Loading...