Чинний мер Миколаєва Олександр Сєнкевич погрожує водіям маршруток. Соцмережі його висміяли

Мер Миколаїва Олександр Сенкевич Фото з відкритих джерел

У Миколаєві, в день виборів міського голови, кандидат Олександр Сєнкевич побачив саботаж в тому, що на маршрут у вихідний день вийшла менша кількість автобусів, ніж зазвичай, в будні дні. У зв'язку з цим фактом, Сенкевич вирішив записати відеозвернення для водіїв маршрутних таксі.

"Коли мені сказали, що наші маршрутники будуть саботувати і працювати проти мене - я, чесно кажучи, подумав, що не можуть вони бути такими дурними... вони хочуть знизити явку, це тупо... Крім того, не забувайте, що фракція "опозиція" вже зайшла в міську раду і точно такі речі не пробачать вам" - різко висловився у своєму зверненні Сенкевич.

Фото з відкритих джерел

У коментарях до відеоролика, николаевцы висміяли кандидата, нагадавши, що виборчі дільниці зазвичай знаходяться біля будинку виборця і щоб проголосувати - не потрібно їхати на громадському транспорті.

Фото з відкритих джерел

Нагадаємо, в Миколаєві проходить другий тур виборів міського голови. У бюлетені для голосування николаевцам належить вибрати між чинним міським головою Олександром Сенкевичем або його опонентом Владиславом Чайкою.

Loading...