Діяльність американських біолабораторій – це порушення суверенітету України, – Ілля Кива

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

"Це ж фактично військова присутність всередині нашої країни чужих держав"

Діяльність в Україні іноземних біолабораторій – це порушення суверенітету та української державності.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ілля Кива.

Новини за темою: Медведчук: 15 біолабораторій де-факто є військовими базами США на території України

"А розгорнуті американські біологічні бази? Те, про що стало відомо, коли Віктор Володимирович Медведчук заявляє, що це ж фактично військова присутність всередині нашої країни чужих держав. Чому це питання весь час замовчувалося? Ви скажіть, а це не порушення суверенітету, не порушення державності?" – заявив Ілля Кива.

Новини за темою: Американські біолабораторії в Україні: Ольга Голубовська розповіла, коли і навіщо їх створили

Він заявив, що ситуація "має подвійне дно".

"Ось ці псевдонаціоналісти і псевдопатріоти, вони ж мовчать, вони нібито нічого не помічають. А чому? А тому, що саме вони завжди фінансувалися ось цими фінансовими корпораціями, які давали їм можливість здійснювати всередині нашої країни злочини, розхитувати наше суспільство, знищувати його і фактично в усьому цьому залишатися непокараними", – заявив Ілля Кива.

Нагадаємо, раніше "Опозиційна платформа – За життя" висунула українській владі вимогу розкрити інформацію про функціонування в Україні американських військових біолабораторій, які здійснюють незаконну діяльність, що загрожує життю і здоров'ю українських громадян.

Як повідомляли, політична партія "Опозиційна платформа – За життя" ініціює кримінальне розслідування фактів незаконного функціонування в Україні американських військових бактеріологічних лабораторій.