Держава не зазнає видатків, – Верещук про поїздку "слуг народу" на Донбас

Ірина Верещук

Фото з відкритих джерел

Поїхати на схід країни зголосилися багато обранців, зазначила Ірина Верещук

Парламентарі від монобільшості поїдуть на Донбас за власний кошт – держава не буде нести видатки на їхнє пересування, харчування, проживання тощо.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявила народна депутатка України від партії "Слуга народу" Ірина Верещук.

Народна депутатка, коментуючи поїздку представників монобільшості на Донбас, зізналася, що вона особисто у ній участі не братиме.

"Цього разу я не їду, хоча вважаю, що мій Комітет нацбезпеки, оборони та розвідки мав би бути там у повному складі", – зазначила Ірина Верещук та додала, що в неділю відбудуться місцеві вибори, тому вона не може залишити штаб і киян.

"У нас, дійсно, багато людей зголосилося. Будуть добиратися за свій кошт, держава не буде нести видатки на пересування, харчування, проживання тощо. Ба більше, я сподіваюсь, вони приїдуть не з порожніми руками. Люди у нас в колективі є, які були волонтерами до того, як стали депутатами", – додала Ірина Верещук.

Новини за темою: Разумков розповів, чи планує "Слуга народу" співпрацювати з іншими партіями після місцевих виборів

Нагадаємо, раніше лідер парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що монобільшість планує провести виїзне засідання на Донбасі "у нульовій зоні".

Як повідомляли, керівник молодіжного крила "Опозиційної платформи – За життя" Артем Марчевський заявляв, що виїзне засідання фракції "Слуга народу" на Донбасі – це спроби влади повернути свій рейтинг в регіоні.Loading...