Держава досі не вийшла з 90-х і діє кримінальними методами, – Дудкін про атаки на "112 Україна"

Юрій Дудкін, військовий та політичний експерт. Фото warfiles.ru

А на очевидні порушення силовики закривають очі, каже експерт

Україна досі не вийшла з 90-х і діє кримінальними методами, і це відчувається повсякденно.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив військовий та політичний експерт Юрій Дудкін, коментуючи останні події навколо телеканалу "112 Україна".

Гість студії переконаний, що очільник держави не міг не знати про спробу захоплення телеканалу "112 Україна", яка була здійснена на початку серпня.  

Новини за темою: Євродепутат Радачовський обурений спробою рейдерського захоплення телеканалу "112 Україна" з боку СБУ

"Держава протягом низки років у нас не вийшла ще з тих 90-х, які були в Росії. Це відчувається просто повсякденно. Другий момент – це те, що держава діє кримінальними методами. Зрозуміло, що ті, хто обстрілював з "Мухи" телеканал "112", вони ж не за своєю особистою ініціативою це робили, тобто у цих людей був кровний інтерес... Третій момент – найважливіший. СБУ займається внутрішньокомерційними проблемами. Це в які ворота взагалі лізе?" – заявив Юрій Дудкін.

Новини за темою: Євродепутат Гілл про атаку влади на "112 Україна": Це не тільки незаконно, але й аморально

Експерт нагадав, що біля берегів Одеси майже рік тому затонув танкер "Делфі", і попри те, що ідеться про колосальну шкоду довкіллю і про питання безпеки, СБУ закриває на все очі.

Як повідомляли, 6 серпня Шевченківський райсуд Києва відмовив СБУ і прокуратурі в арешті майна і корпоративних прав телеканалу "112 Україна".

Канал вважає таку вимогу влади спробою рейдерського захоплення з боку СБУ за завданням президента Зеленського.

Додамо, що справа велася СБУ з літа минулого року і зараз, напередодні місцевих виборів, спецслужба спробувала її активізувати. Однак суд вважає аргументи СБУ і прокуратури недостатніми та відхилив клопотання про арешт, вказує видання.

Loading...