Деркач: Байден приховав від Сенату та Конгресу США злочинні дії Порошенка в Криму у 2016 році

Андрій Деркач Інтерфакс-Україна

Колишній віцепрезидент США Джо Байден приховував і вводив в оману Сенат і Конгрес США щодо злочинних дій п’ятого президента України Петра Порошенка у Криму.

Про це під час пресконференції, яку транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат Андрій Деркач.Зокрема, як зазначив Андрій Деркач, із нових записів стає зрозуміло, що експрезидент Петро Порошенко у 2016-му році дав наказ спецслужбам організувати теракт проти своїх співгромадян заради збереження власного рейтингу, а колишній віцепрезидент США Джо Байден, знаючи про цей факт, приховав злочинні наміри Порошенка.

"Із цих записів стає зрозуміло, що Байден не інформував і вводив в оману Сенат і Конгрес США, а посол Джеффрі Паєтт, знаючи, що відбувалося насправді, дезінформував своїми заявами світову спільноту…Ці високопоставлені особи покривали потенційного військового злочинця, який воює з власними громадянами. Нехай з цим розбирається Мін'юст США та інші компетентні органи США, нас цікавить безпека держави України і її громадян", – заявив Андрій Деркач.

Як повідомлялося, раніше у четвер, 9 липня, народний депутат Андрій Деркач на пресконференції оприлюднив третю частину записів розмов між експрезидентом України Петром Порошенком і колишнім віцепрезидентом США Джо Байденом.
На оприлюднених записах Байден і Порошенко обговорювали українських диверсантів у Криму в серпні 2016 року. З розмови стає зрозуміло, що диверсійна операція справді була. Це фактично визнав Порошенко, а Байден різко розкритикував Порошенка щодо проведення диверсійної операції в Криму. Каже, що це створює ризики ескалації, також дає привід європейцям звинуватити в цьому Україну.
Андрій Деркач пояснив, чому він публікує саме зараз цей запис. За його словами, головний фігурант тих подій - Валерій Кондратюк (тоді голова ГУР Міноборони) - зараз знову призначений начальником розвідки.

Loading...