Депутати Європарламенту від Франції збираються відвідати окупований Крим

Делегація прибуде, щоб оцінити голосування по змінах до російської Конституції

Очільник делегації Тьєррі Маріані Фото з відкритих джерел

Європейські депутати приїдуть у Крим, щоб оцінити голосування щодо поправок. Про це повідомив "голова комітету з народної дипломатії і міжнаціональних відносин" кримського "парламенту" Юрій Гемпель, передають РИА "Новости".

Повідомляється, що депутати перебуватимуть на окупованому півострові з 30 червня по 2 липня. Всі вони є представниками Франції в Європарламенті. Очільником делегації призначили члена комітету в закордонних справах, президента асоціації "Франко-Російський діалог" Тьєррі Маріані. Він уже відвідував Крим у березні 2019 року.

За словами Гемпеля, євродепутати прибудуть в аеропорт Сімферополя. Зустріне делегацію "спікер Державної Ради Криму" Володимир Константинов. Парламентарії планують відвідати виборчі дільниці в Сімферополі та Ялті.

Новини за темою: В ООН представили звіт про "релігійні" порушення в Криму

Нагадаємо, в Міністерстві закордонних справ України пригрозили РФ "політичними й правовими наслідками" через проведення голосування в Криму. Представник МЗС заявив, що міжнародне співтовариство може не визнати результати референдуму на окупованих територіях і посилити санкції.Loading...