Депутати вимагають від ДБР негайно розпочати кримінальне провадження за фактом екологічної катастрофи в Київській обл. внаслідок ймовірного розкрадання коштів пов'язаним з Бродським підприємством

Будівля Державного бюро розслідувань

Фото з відкритих джерел

Народні депутати України Юрій Загородній і Ренат Кузьмін подали депутатське звернення до Державного бюро розслідувань за фактом нецільового використання коштів, виділених Європейським банком реконструкції та розвитку, і низки скоєних злочинів проти навколишнього середовища, повідомляє 112.ua.

Згідно зі зверненням, в останні роки в результаті діяльності посадових осіб та представників ВАТ "Біогазенерго" (Іванківська ТЕС), у тому числі на території земель агрофірм з Бородянського та Макарівського районів Київської області, не вжито належних заходів щодо ліквідації наслідків екологічного забруднення. Внаслідок порушення спеціальних правил відбулися забруднення, псування земель та атмосферного повітря речовинами, відходами чи іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров'я людей та довкілля, порушені правила охорони та використання надр.

Депутати просять у разі наявності інформації в Єдиному реєстрі досудових розслідувань та проведення досудового розслідування за фактами нецільового використання коштів, виділених Європейським банком реконструкції та розвитку, і ряду злочинів проти довкілля, вчинених у результаті діяльності посадових осіб та представників ВАТ "Біогазенерго" (Іванківська ТЕС), - надати інформацію про підставу внесення відомостей, дату реєстрації та номер кримінального провадження, кваліфікації злочинів, по яких проводиться це розслідування, відомості про осіб слідчих.

В іншому випадку невідкладно внести відомості про кримінальне правопорушення за даним зверненням до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Почати досудове розслідування за фактами вчинення посадовими особами та представниками ВАТ "Біогазенерго" (Іванківська ТЕС) злочинів, передбачених ст. ст. 191, 237, 239, 240, 241 КК України, і повідомити про початок досудового розслідування.

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Нагадаємо, раніше блогер Анатолій Шарій заявляв, що бізнесмен Михайло Бродський використав не за призначенням близько 10 мільйонів євро Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), виділених для спорудження ТЕС під Києвом.

Також повідомлялося, що Бродському загрожують одразу кілька судових позовів. Автор одного з них, як уже відомо, - журналіст Анатолій Шарій. Іншого - кияни, які просять прибрати незаконну споруду за адресою Хрещатик, 23, у Києві. Loading...