Депутати при формуванні нового уряду порушили цілу низку приписів та положень закону про Кабмін, – Ставнійчук

Марина Ставнійчук Скріншот відео

Депутати сформували посадовий і персональний склад Кабінету Міністрів України без міністра енергетики та міністра економіки

Вчора народні депутати своїми діями при формуванні уряду України порушили цілу низку приписів та положень закону України про Кабінет Міністрів.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявила членкиня Венеціанської комісії у 2009-2013 роках Марина Ставнійчук.

Вона зауважила, що вчора, при затвердженні персонального складу Кабінету Міністрів, народні депутати уже сформували посадовий і персональний склад Кабінету Міністрів України, але без ключових посад.

"Без міністра енергетики та екології, без міністра економіки. І всі ті кандидатури, які ви уже розглядаєте, вони знаходяться поза конституційним полем, поза полем закону про Кабінет Міністрів", – наголосила Марина Ставнійчук.

Відтак, додала експерт, вчора депутати своїми діями при формуванні уряду порушили низку положень закону України про Кабмін.

"Ви своїми діями при формуванні уряду України порушили цілу низку приписів, положень закону України про Кабінет Міністрів України. Я вже не говорю про те, що прем’єр повинен був в обов’язковому порядку зустрітися з кожною фракцією  до призначення його на посаду, я вже не говорю про той перелік документів, який повинен бути при призначенні міністрів Кабінету Міністрів. Я говорю про сутнісні речі. Ви вчора формували уряд без ключових міністрів! Ви це розумієте, чи ні?!", – акцентувала Марина Ставнійчук.

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада на позачерговому засіданні 353 голосами "за" відправила у відставку прем’єр-міністра України Олексія Гончарука і  277 голосами проголосувала за новий склад Кабінету Міністрів на чолі з Денисом Шмигалем.

Новини за темою: Разумков заявив, що вакансії в уряді на життєдіяльність країни погано не впливаютьLoading...