live

Обухівська райрада попросила Зеленського не допустити розміщення українців з Уханя у місцевому санаторії

Коронавірус 2019-nCoV з відкритих джерел

Із таким проханням звернулися також до нардепа Олександра Дубінського

Депутати Обухівської районної ради звернулися до президента Володимира Зеленського з проханням щодо недопущення розміщення евакуйованих з Уханя українців у місцевому санаторії.
 
Про це повідомляє пресслужба Обухівської районної ради.
 
"Відбулась термінова сесія Обухівської районної ради, єдиним питанням порядку денного якої було недопущення проникнення і поширення інфекції коронавірусу COVID-19 на території населених пунктів Обухівського району", - йдеться у повідомленні.
 
Так, у результаті засідання, враховуючи пропозиції депутатів районної ради, було прийнято рішення звернутися до президента України Володимира Зеленського та народного депутата Олександра Дубінського щодо недопущення розміщення евакуйованих громадян України з міста Ухань (провінція Хубей, Китай). Зокрема, депутати обґрунтували це рішення тим, що розміщення евакуйованих українців у закладах, непристосованих для ізоляції потенційно інфікованих осіб, може становити ризики для місцевого населення. 
 
 
Нагадаємо, минулого тижня народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський повідомив, що у Міністерстві охорони здоров’я хочуть, щоб евакуйованих з китайського Уханя, який став епіцентром поширення небезпечного коронавірусу, українців відправили на два тижні на карантин у приватний санаторій "Пролісок" в Обухівському районі.
 
Після цього прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Україна готує 3-4 об’єкти для розміщення українців, яких планують евакуювати з китайського міста Ухань. За словами глави уряду, евакуація відбудеться у вівторок, 18 лютого.
Loading...