Депутати Львівської міськради від "Самопомочі" почали відчувати токсичність Садового, – Спринський

Мер Львова Андрій Садовий 

УНІАН

Активіст зазначив, що у мера Львова почалися проблеми з основними "тіньовими" спонсорами "Самопомочі"

Депутати Львівської міської ради від "Самопомочі" почали відчувати токсичність міського голови Львова Андрія Садового. Вихід депутатів із фракції у міськраді – це лише перші дзвінки.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив голова громадської організації "Рабів до раю не пускають" Іван Спринський.

Громадський діяч прокоментував вихід депутатів із фракції "Самопоміч" у Львівській міськраді. Він зауважив, що ця втрата почалася вже раніше.

"Той, хто орієнтується у внутрішній політиці, знає, що у Садового почалися проблеми з основними спонсорами, скажімо так, з основними "тіньовими" спонсорами "Самопомочі". Тобто зараз уже проявилося більш публічно. Чому? На підставі скандалів щодо транспортних розв’язок, щодо незаконних забудов. І самі депутати уже у міській фракції почали відчувати його токсичність. Зрозуміло, щоб зберегти власну політичну кар’єру, я думаю, що це – лише перші дзвінки", – переконаний Іван Спринський.

Новини за темою: Коли кличеш в команду розумних людей, а потім ними маніпулюєш, це рано чи пізно закінчується: Веремчук про скандал у "Самопомочі"

Як повідомляли, із найбільшої у міській раді Львова фракції "Самопоміч" вийшли п'ятеро депутатів.

Нагадаємо, раніше міський голова Львова Андрій Садовий заявив про намір залишити посаду лідера "Самопомочі" і зосередитися на роботі мера.

Згодом стало відомо, що новим лідером партії "Самопоміч" стала колишня віцеспікер Верховної Ради Оксана Сироїд.

Loading...