live

"Депутатів цікавлять тільки цицьки": Клітіна пояснила, чому оголосила про створення партії напівоголеною

Олександра Клітіна Скріншот відео

Жінка поділилася міркуваннями, де візьме гроші на діяльність політичної сили

Колишня заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна пояснила, чому на відео, де вона оголосила про створення власної партії, постала напівоголеною.

Про це жінка розповіла в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK.

Гостя ток-шоу поділилася планами щодо створення власної політичної сили, про що вона заявила у відео, яке було оприлюднене сьогодні.

"Я подумаю, звідки я візьму гроші. Я думаю, якщо українці мене підтримають, то і гроші знайдуться. Я ж не якась там вам політична проститутка – у мене спонсорів немає. Я сама – Олександра Клітіна проти всіх цих "політичних проститутів", – заявила вона.

Новини за темою: "Уся країна вважає мене шльондрою": Клітіна поскаржилася на сексистський булінг

Ведучі поцікавилися, чому майбутня політикиня обрала таку відверту форму звернення до українців (нагадаємо, на відео, в якому Олександра Клітіна заявила про створення власної політичної сили, жінка стоїть перед камерою у напівоголеному вигляді).

"Щоб показати, що наших депутатів цікавлять тільки цицьки, вибачайте, і більше нічого", – пояснила майбутня очільниця партії.

Новини за темою: Олександра Клітіна відверто зізналася: "Так, у мене зроблені груди. У мене був дитячий комплекс"

Проте розповідати, чи будуть наступні відеозвернення такими ж відвертими, Олександра Клітіна відмовилась. Вона також запевнила, що усе придумала сама, мовляв, не потрібно недооцінювати жінок.

Нагадаємо, 18 листопада торік був опублікований запис розмови депутатів "Слуги народу", де згадувалося, що одна із заступників міністра отримала свою посаду "через ліжко". У Тelegram-каналах заявили, що йдеться про Олександру Клітіну – заступника міністра транспорту та інфраструктури.

А вже 27 листопада Кабінет міністрів України звільнив Клітіну з посади заступниці міністра інфраструктури з питань євроінтеграції.

Додамо, 30 червня колишній заступник міністра інфраструктури Олександра Клітіна, яку звільнили після секс-скандалу, оголосила про створення своєї партії. Такий амбіційний крок вона вирішила зробити для боротьби з корупцією та, щоб розібратися з "політичними проститутами".

Loading...