Депутат Бундестагу Роббі Шлунд про зустріч у Берліні: Це дозволить знайти порозуміння між Україною та РФ

Депутат Бундестагу Німеччини Роббі Шлунд Скріншот відео

"Подібні зустрічі дозволяють парламентарям налагоджувати зв’язки для розуміння проблем"

Такий формат зустрічей між парламентарями, який відбувся нині у Берліні, дозволяє не лише краще розуміти українські проблеми, а й знайти порозуміння між Україною та Росією.

Про це заявив депутат Бундестагу Німеччини Роббі Шлунд після зустрічі у Берліні, під час якої представники "Опозиційної платформи – За життя" презентували ініціативу "Парламентський вимір "нормандського формату".

Трансляцію вів телеканал ZIK.

Депутат Бундестагу прокоментував ініціативу запропонованого діалогу.

"Подібні зустрічі дозволяють парламентарям налагоджувати зв’язки між депутатами для розуміння проблем, з якими ми зіткнулися, та для ефективного їх вирішення. Зрозуміло, що діалог також відбувається на рівні перших осіб наших держав, утім, такі розмови не дуже часті. Подібні ж формати дозволяють нам не лише краще розуміти українські проблеми, а й знайти порозуміння між Україною та Росією", – наголосив Роббі Шлунд.

Новини за темою: Медведчук у Берліні назвав стратегічну ціль ініціативи "Парламентський вимір "нормандського формату"

Як повідомляли, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук під час зустрічі у Берліні заявив, що головною проблемою України є досягнення миру.

Раніше, 23 січня Віктор Медведчук у Парижі провів презентацію "Парламентського виміру нормандського формату", де зустрівся з членами Сенату Франції, депутатами Національних зборів і представниками дипломатичних та ділових кіл Франції.

До слова, у листопаді у Верховній Раді України за ініціативою партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" було створено міжфракційне депутатське об'єднання "Міжпарламентський діалог заради миру: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція". Очолив це об'єднання голова Політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктор Медведчук.

Loading...