Денісова: На офіційний сайт омбудсмена здійснюють хакерські атаки

Систематичність таких дій прослідковується протягом півтора року

Людмила Денісова Фото з відкритих джерел

На офіційний вебсайт Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини здійснюють масовані сторонні атаки. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook  Людмила Денісова. 

"Як тільки в інформаційному просторі з'являються мої повідомлення про українських полонених та політв'язнів, які утримуються на території Російської Федерації та тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей та Криму, на офіційний вебсайт Уповноваженого ВРУ з прав людини здійснюють масовані сторонні атаки, які унеможливлюють нормальне функціонування ресурсу, а іноді – призводять до його зупинки та втрати інформації", - розповіла Денісова.

Вона також зауважила, що напередодні сайт двічі піддавався таким атакам, а систематичність зловмисних дій простежується протягом останніх півтора року. Так 1 вересня 2018 року сайт інфікували вірусом, що заблокував доступ до будь-якого його розділу, окрім головної сторінки.

Також 14 травня 2019 року сторонні особи отримали повний контроль над файловою структурою, тому сайт був заблокований, а 18 квітня вже цього року до бази даних було завантажено шкідливе програмне забезпечення, що генерувало сторонні посилання на кожній сторінці сайту. 

Окрім цього, Денісова зазначила, що в умовах оголошеного національного карантину через поширення COVID-19 вебсайт Уповноваженого залишається одним з основних каналів комунікації з українським суспільством.

"Звертаюся до Голови Служби безпеки України Івана Баканова з проханням розпочати слідчі дії та знайти зловмисників, які вчиняють відповідні правопорушення", - підсумувала омбудсмен.

Новини за темою: Продаж немовлят за кордон: Денісова просить правоохоронців і МОЗ врегулювати питання сурогатного материнства

Нагадаємо, напередодні Людмила Денісова повідомила, що в українського політв'язня Сергія Бугайчука, який наразі перебуває у російській в'язниці, підозрюють зараження коронавірусною інфекцією COVID-19

Loading...