Делегація ЄС планує взяти участь в конференції з жителями окупованого Криму в Радбезі ООН

Засідання Радбез ООН

Фото з відкритих джерел

19 з 27 представників країн ЄС мають намір брати участь

Делегація Європейського союзу планує взяти участь в організованій Російською Федерацією конференції з жителями тимчасово окупованого Криму в Раді безпеки ООН. Такими діями представники ЄС можуть порушити власні правила щодо контактів із фактичною "владою" окупованого Криму. Про це повідомили двоє європейських дипломатів "Радіо Свободі".

За їх словами, участь в запланованій на 21 травня відеоконференції мають намір брати 19 з 27 представників країн ЄС на різних рівнях, а також офіційна делегація ЄС в ООН.

Зазначається, що рішення проігнорувати організовану російською делегацією конференцію наразі оголосили лише три країни Балтії, Болгарія, Нідерланди, Польща, Румунія та Фінляндія.

Крім того, деякі посадовці висловили побоювання, що присутність європейських дипломатів на конференції може дискредитувати вказівки щодо невизнання анексії Криму та буде використана для російської пропаганди, навіть якщо представники ЄС будуть висловлюватися проти дій РФ.

Новини за темою: Намагався підняти питання анексованого Криму на переговорах з Путіним, - Зеленський

Раніше повідомлялося, що в представництві України при ООН закликали Російську Федерацію припинити порушення прав людини в окупованому Криму.

Loading...