Дефіцит води в Криму: Аксьонов назвав блокаду Північно-Кримського каналу тероризмом

У незаконній владі Криму хочуть відкрити кримінальні справи проти організаторів блокади

Сергій Аксьонов Фото з відкритих джерел

Так званий "очільник Криму" Сергій Аксьонов заявив про необхідність порушення кримінальних справ проти організаторів водної блокади Криму. Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережі, передає ТАСС.

За словами Аксьонова, Україна здійснила злочин, коли перекрила Північно-Кримський канал, який подавав воду на півострів. "Перекривши Північно-Кримський канал, по якому понад два мільйони жителів півострова отримували понад 80% прісної води, Київ скоїв злочин. Це можна розцінювати як екоцид, як державний тероризм і спробу створити в регіоні масштабну гуманітарну катастрофу", – написав "прем’єр-міністр" окупованого Криму.

Крім того, на думку Аксьонова, влада України порушила й права людини. "Вважаю, що в Росії проти організаторів водної блокади повинні бути порушені кримінальні справи. А там і до міжнародного трибуналу справа дійде", – висловився політик.

Новини за темою: У Криму російські військові перекрили річку, качають воду у Сімферополь

Нагадаємо, нещодавно заступник міністра з питань реінтеграції ТОТ України Ігор Яременко заявив, що Російська Федерація в анексованому Криму фактично забирає воду у простих людей для потреб своєї армії. За його словами, питної води для потреб населення Криму більше, ніж достатньо.

Loading...