Дедлайн – 20 травня: Карасьов прогнозує проблеми з рейтингом влади, якщо не буде гучних "посадок"

Вадим Карасьов Фото - скріншот

"Рейтинг буде валитися"

Якщо до дедлайну – 20 травня, річниці інавгурації президента України Володимира Зеленського, не буде гучних справ, виникнуть проблеми з рейтингами влади.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив політолог Вадим Карасьов.

"Якщо когось не посадять, якщо люди не побачать реальну боротьбу з корупцією і не побачать "посадок", притім, я би так сказав – і саджати, і судити, а не тільки саджати, тому що саджати – мало. Треба, щоб усе була за законом, а це має бути грамотна робота прокурорів, слідчих і таке інше, то рейтинг буде валитися", – заявив Вадим Карасьов.

З його слів, рейтинг буде валитися у влади не тому, що гривня девальвуватиме, зменшуватимуться зарплати чи будуть непроіндексованими пенсії. Політолог наголосив, що рейтинг залежить від проблеми з корупцією. Вадим Карасьов нагадав, що під час президентської кампанії головний запит людей був таким – посади корупціонера.

"Але головне, що, якщо до дедлайну, а дедлайн у нас буде 20 травня цього року, річниця інавгурації президента Зеленського, не буде якоїсь гучної справи, гучної посадки, тоді з рейтингами будуть проблеми. Я прогнозую, що до цього часу будуть якісь результати", – зазначив Вадим Карасьов.

Новини за темою: Кива: Рябошапка став найбільш безглуздим призначенням за всю історію ГПУ

Нагадаємо, 5 березня, Верховна Рада відправила у відставку генерального прокурора України Руслана Рябошапку.

Нагадаємо, виконувачку обов'язків голови Державного бюро розслідувань Ірину Венедіктову розглядають як потенційну кандидатку на посаду генерального прокурора України.

Loading...