ДБР розслідує справу про корупцію в Харківському університеті внутрішніх справ за часів викладання там нинішнього губернатора Полтавщини Синєгубова

Олег Синєгубов ЛІГАБізнесІнформ

ДБР розслідує справу про корупцію в Харківському університеті внутрішніх справ за часів викладання там нинішнього губернатора Полтавщини Синєгубова. Про це повідомляє "112 Україна".

"Риба гниє з голови" - вислів, який з точністю характеризує корупційну складову. Голова Полтавської обласної держадміністрації Олег Синєгубов, у минулому викладач Харківського університету внутрішніх справ - власне тому і підтвердження.

В період педагогічної роботи в університеті Управління СБУ розпочало розслідування проти викладача щодо фіктивного навчання патрульних у цьому закладі. На думку правоохоронців, деякі працівники Управління патрульної поліції привласнювали кошти, які їм видавали на відрядження для курсів підвищення кваліфікації.

Як з’ясували слідчі, частина слухачів відвідувала університет тільки в перший та останній день навчання, щоб отримати необхідні підписи. Усі документи з курсів таких поліцейських не мали б сили без підписів викладачів та інших співробітників закладу. Саме вони підтверджували підвищення кваліфікації патрульних. На момент розслідування справи саме Олег Синєгубов був деканом одного із факультетів університету.

Розслідування досі триває, але вже територіальним управлінням ДБР. Майже пів сотні осіб збагачувалися таким чином, кажуть правоохоронці. А також прив'язали до справи ДТП, яка стала результатом ймовірної недбалості патрульних, у результаті чого загинула людина.

Loading...