ДБР розслідує справу фіктивного навчання патрульних у Харківському університеті за часів викладання нинішнього губернатора Полтавщини Синєгубова

Олег Синєгубов "Полтавщина"

Чи можливо побороти корупцію, коли на керівних посадах - корупціонери? Здавалося б, призначати таких чиновників було б безглуздо, але саме так сталося з головою Полтавської обласної держадміністрації. Про це йдеться в сюжеті телеканалу "112 Україна".

Журналісти зазначають, що нинішній голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов - юрист за фахом, власник та директор юридичної компанії. А ще - ексвикладач Харківського університету внутрішніх справ. І саме в період його педагогічної роботи Управління СБУ в Полтавській області розпочало розслідування щодо фіктивного навчання патрульних у цьому закладі.

"Правоохоронці запідозрили, що деякі працівники Управління патрульної поліції в Полтавській області привласнювали кошти, які їм видавали на відрядження в рамках курсів підвищення кваліфікації. Слідчі з’ясували, що частина "учнів" приїжджала в університет лише в перший та останній день навчання — аби отримати необхідні підписи", - йдеться в сюжеті.

За даними журналістів, усі документи з курсів таких поліцейських не мали б сили без підписів викладачів та інших співробітників закладу. Саме вони підтверджували підвищення кваліфікації.

"Серед таких - Олег Синєгубов. На момент розслідування справи він був деканом одного із факультетів університету. Справа і нині розслідується, але вже територіальним управлінням ДБР. Правоохоронці нарахували майже пів сотні осіб, які збагачувалися таким чином. А також прив'язали до справи ДТП, яка стала результатом ймовірної недбалості патрульних. І у якій загинула людина", - підсумовують журналісти.

Loading...