ДБР розслідує можливу здачу Криму, підозра Турчинову не готувалася

За словами заступника директора відомства, в справі немає імен Турчинова та Яценюка

Заступник голови ДБР Олександр Бабіков Укрінформ

Державне бюро розслідувань розслідує справу про можливу здачу Криму, проте повідомлення про підозру колишньому т.в.о президента Олександру Турчинову не готувалася. Про це повідомив заступник директора відомства Олександр Бабіков в інтерв'ю "Українським новинам".

Зазначається, що на питання журналістів про причетність Турчинова та експрем’єр-міністра Яценюка, Бабіков заперечив наявність їхніх імен у справі. "Кримінальну справу, яка стосується здачі Криму, є в провадженні ГБР, вона розслідується. Але називати конкретні прізвища до того, як прокурор погодить повідомлення про підозру, некоректно. В даний час особам, про яких ви задаєте питання, повідомлення про підозру не підготовлене", – сказав чиновник.

Новини за темою: ДБР закрило ще кілька справ проти Порошенка

Крім того, Бабіков запевняє, що в рамках справи дуже багато обставин, які вивчаються. "... і втрата Криму – це не те, що сталося одномоментно в результаті подій січня-лютого 2014 року. Слідство опрацьовує кілька версій, всі питання організаційного, адміністративного характеру. По дислокації військових частин, командування, взаємодії, реформування армії, в тому числі прийняття управлінських рішень. Проведено величезну кількість експертиз, допитано масу свідків", – висловився заступник директора ДБР.

Водночас, за словами чиновника, говорити про причетність до справи тих чи інших політиків можна буде тоді, коли буде сформульовано повідомлення про підозру.

Новини за темою: У Криму російські військові перекрили річку, качають воду у Сімферополь

Нагадаємо, сьогодні, 9 вересня, посли Європейського союзу схвалили продовження санкцій проти Росії через анексію Криму. Обмеження проти 175 людей та 44 організацій були продовжені ще на 6 місяців.Loading...