ДБР повідомило про підозру експрикордонникам, які депортували Саакашвілі до Польщі

Міхеїл Саакашвілі. Фото: GettyImages/Global Images Ukraine

Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьх до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади

Слідчі Державного бюро розслідувань провели обшуки на території Одеської області і в Києві та повідомили про підозру колишнім прикордонникам, які перевищили службові повноваження під час видворення з України до Польщі Міхеїла Саакашвілі.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Слідством було встановлено, що колишній керівник Департаменту оперативної діяльності Адміністрації Державної прикордонної служби України і окремого відділу Адміністрації Державної прикордонної служби України, організували незаконне затримання Міхеїла Саакашвілі та його переміщення до Республіки Польща у лютому 2018 року.

Новини за темою: Саакашвілі спрогнозував розвал України олігархами на п'ять частин

Відомо, що процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Офіс Генерального прокурора за підтримки центрального управління СБУ.

Як стверджують у ДБР, у разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Раніше повідомлялося, що у жовтні 2019 року до Головної військової прокуратури надійшла заява від колишнього Президента Грузії Міхеіла Саакашвілі про викрадення і насильницькі дії щодо нього та незаконного його переміщення через державний кордон України до Польщі 18 лютого, 2018 року. Відповідно до вказаної заяви було відкрито кримінальне провадження.

Новини за темою: Державні органи діяли як бандити, – Саакашвілі про своє видворення з України

Згодом Верховний суд визнав законною висилку Саакашвілі до Польщі.

Loading...