ДБР порушило щодо Порошенка чотири нових справи за заявами Коломойського, - адвокат

Петро Порошенко

Експрезидент звинувачується у зловживанні службовим становищем та легалізації отриманих злочинним шляхом коштів

Державне бюро розслідувань (ДБР) порушило чотири нових кримінальних справи щодо експрезидента Петра Порошенка за заявою бізнесмена Ігоря Коломойського. Про це під час брифінгу повідомив адвокат Порошенко Ігор Головань, передає "Укрінформ".

За його словами, всі заяви стосуються ПриватБанку і не мають ніяких перспектив.

"ДБР порушило чотири провадження щодо Порошенка. Пан Коломойський виступив зі стандартним набором і, звичайно, його заяви стосуються ПриватБанку, що ніби президент Петро Порошенко перешкоджав його господарської діяльності і, начебто, розголошував банківську таємницю. І, як зазвичай, там і зловживання службовим становищем та легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом", - сказав він.

Також правозахисник уточнив, в одній із заяв Коломойського кажуть, що Порошенко нібито завдав шкоди ПриватБанку, розголошуючи банківську таємницю.

"Тобто, повідомляючи про ПриватБанк, правдиві відомості завдавали шкоди його тодішнім акціонерам", - додав Головань.

Новини за темою: Посадовець ДБР заявив про безперспективність більшості справ проти Порошенка

Раніше ми повідомляли, що проти Петра Порошенка закрили ще одну кримінальну справу. Вона стосувалося ймовірного внесення неправдивих відомостей у документи суднобудівного заводу "Кузня на Рибальському".

Наразі триває суд у кримінальній справі, в якій Порошенко підозрюється в незаконному призначенні Сергія Семочка на посаду першого заступника глави Служби зовнішньої розвідки. 8 липня було прийнято рішення продовжити досудове розслідування до 10 жовтня.

Loading...