live

Давайте усі "сядемо" на е-декларації – і в нас не буде затятих активістів і борців із корупцією, – екснардеп

Олег Купрієнко Фото - скріншот

"Тоді буде видно, хто за що живе"

Якщо в Україні всі подаватимуть електронні декларації, тоді у нас зникнуть затяті активісти і борці з корупцією, які ніколи не працювали, проте їздять на "Мерседесах".

Про це під час марафону "Тхне Соросом" на телеканалі ZIK заявив народний депутат попереднього скликання Олег Купрієнко.

Олег Купрієнко погодився із думкою нардепа від "Слуги народу" Олександра Дубінського, що "вирахувати" "соросят" можна, переглянувши їхні декларації.

"Але ж декларації здають тільки тоді, коли стають нардепами, міністрами або антикорупціонерами – вони зараз зникли. А давайте зробимо, це ж нас всіх стосується, давайте скажемо – а давайте ми всі "сядемо", вибачте за такий сленг, на електронні декларації. І тоді не буде в нас ярих активістів і борців з корупцією, які ніколи не працюють, але на "Мерседесах" їздять. У нас не буде таких, що прийшли у міністерства, а у них у послужному списку, вибачте, крім роботи у "соросівській" організації, більше нічого немає. І тоді буде видно, хто за що живе, хто які податки платить. І тоді можна буде хоч приблизно говорити про який порядок в країні", – заявив Олег Купрієнко.

Новини за темою: Марафон ZIK "Тхне Соросом" ще не набрав обертів, але вже викликав низку реакцій в соцмережах

Нагадаємо, народний депутат України VIII скликання, член Комітету з питань охорони здоров’я Сергій Мельничук заявив, що дії тих людей, які працюють із Джорджем Соросом, можна кваліфікувати як державну зраду.

Як повідомляли, народний депутат України від "Слуги народу" Олександр Дубінський пояснив, як можна легко визначити "соросят" в українській владі.

Читайте також: "Протести у Санжарах як результат війни Коломойського та Сороса".

Loading...