Датське ЗМІ: Медведчук був першим українським політиком, який заявив, що заява Гончарука про відставку – це дешевий піар

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Згідно зі статтею 115 Конституції України, прем'єр-міністр може подати заяву про відставку тільки Верховній Раді

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук був першим українським політиком, який передбачив, що заява прем'єр-міністра Олексія Гончарука про звільнення з посади не має нічого спільного з його відставкою.

Про це повідомляє найбільш авторитетне датське видання Mr. East, йдеться на офіційному сайті медіаресурсу.

"Це лише дешевий піар від Гончарука, який не має ніякого відношення до його відставки. Уряд і Гончарук заслуговують відставки, але, на жаль, цього не відбувається, повідомляє голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук", – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Члени Бундестагу підтримали мирні ініціативи Віктора Медведчука

Коментуючи заяви Олексія Гончарука, Віктор Медведчук також заявляв, що згідно зі статтею 115 Конституції України, прем'єр-міністр може подати заяву про відставку тільки Верховній Раді, а не президентові України.

"Гончарук подав президенту заяву про відставку з правом внесення в парламент. Але таку заяву, згідно зі статтею 115 Конституції України, прем'єр-міністр може подати тільки Верховній Раді, а не президентові", – повідомляв він раніше.

Новини за темою: Медведчук: Французькі парламентарі готові долучатися до встановлення миру на Донбасі

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук заявляв, що команда нинішнього українського уряду на чолі з прем'єр-міністром Гончаруком – це команда дилетантів, яка діє виключно у власних інтересах.

 

Loading...