Данілов пояснив, чому штат апарату РНБО збільшили до 190

Секретар РНБО Олексій Данілов Фото з відкритих джерел

Указ президента України дозволить суттєво посилити можливості Національного координаційного центру кібербезпеки

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов вважає, що указ Президента про збільшення граничної чисельності працівників Апарату РНБО дозволить суттєво посилити можливості Національного координаційного центру кібербезпеки.

Про це повідомляє пресслужба РНБО.

"Указ президента України дозволить суттєво посилити можливості Національного координаційного центру кібербезпеки", - зазначив Данілов.

Так, відповідно до Указу президента України від 28.01.2020 № 27/2020 "Про внесення змін до Указів президента України від 27 січня 2015 року № 37 та від 7 червня 2016 року № 242", граничну чисельність працівників Апарату Ради національної безпеки і оборони України збільшено на 30 осіб.

Згідно з Указом працівники Апарату Ради здійснюватимуть інформаційно-аналітичне, експертне, організаційне, матеріально-технічне та інше забезпечення діяльності Національного координаційного центру кібербезпеки.

"Враховуючи стратегічне значення, якого набувають питання кібербезпеки в системі національної безпеки України і у світі, діяльність Національного координаційного центру кібербезпеки стає одним з ключових у роботі РНБО України, і його завдання значно розширені відповідно до вимог часу", - прокоментував підписання Указу Данілов.

Loading...