Данілов обговорив питання безпеки водних ресурсів України з головою Представництва ЮНІСЕФ

m.day.kyiv.ua

Чиста та якісна питна вода для українців - це ключова ціль для РНБО

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час зустрічі з головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лоттою Сілвандер обговорив питання безпеки водних ресурсів України. Про це повідомляє пресслужба РНБО.

"Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів зустріч з головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лоттою Сілвандер. Під час зустрічі сторони обговорили питання безпеки водних ресурсів України, зокрема, в контексті кліматичних змін та маловоддя, що спостерігалося в останні роки. Особливу увагу сторони приділили проблемі забезпечення якісною питною водою жителів Донецької та Луганської областей та підтримки належного функціонування КП "Компанія "Вода Донбасу", - сказано у повідомленні.

Також секретар РНБО України зазначив, що забезпечення населення якісною питною водою є одним з пріоритетів національної безпеки України, визначених Президентом України Володимиром Зеленським.

"Чиста та якісна питна вода для українців - це наша ключова ціль, і вона закріплена у Стратегії національної безпеки України "Безпека людини - безпека країни", - зазначив Данілов.

Окрім того, сторони домовились активізувати співпрацю у практичній площині між Апаратом РНБО України та ЮНІСЕФ у питаннях забезпечення водної безпеки України.

Нагадаємо, раніше Данілов під час зустрічі з тимчасовим повіреним у справах США в Україні Христиною Квін заявив, що в майбутньому можливі біологічні війни та конфлікти в космосі.

Loading...