Дані електоральних симпатій, опубліковані Центром Разумкова, є сфальсифіковані, – Чорний

politeka.net

"Ми спілкуємося з людьми і розуміємо, що більшість людей не згідна з політикою влади"

Дані дослідження електоральних симпатій українського народу, які були опубліковані Центром Разумкова, не відповідають дійсності. Завдяки таким фальсифікаціям заспокоюють українців, що нічого страшного не відбувається.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Віктор Чорний.

Ведуча поцікавилася, що не так в рейтингу, який оприлюднив Центр Разумкова.

"Сьогодні зранку в журналістському середовищі України з'явилася інформація про те, що дані, які були опубліковані центром Разумкова, дослідження електоральних симпатій українського народу, є фальсифіковані і не відповідають дійсності. Тому цю інформацію потрібно терміново перевіряти, терміново звертатися до соціологічної спільноти України, щоб ми знову не опинились в такій ситуації, як були кілька років тому, коли соціологічні опитування, виявились фальсифікованими і результати виборів взагалі не відповідали опитуванням", – розповів Чорний.

У народного депутата поцікавились, до чого готують українців. Віктор Чорний сказав, що завдяки таким фальсифікаціям заспокоюють українців.

"Заспокоюють, що нічого страшного не відбувається, що все вже своєю чергою, і що рейтинг влади, умовно кажучи, такий, яким був два місяці назад. Насправді, ми ж спілкуємося з людьми і точно розуміємо, що більшість народу не згідна з політикою влади і незадоволена нею", – констатував Віктор Чорний.

До слова, за підсумками дослідження соціологічної служби Центру Разумкова, проведеного із 17 по 21 січня, партія "Слуга народу" набрала б 45,5% голосів, 13,8% проголосували б за "Опозиційну платформу – За життя", 12,3% – за "Європейську солідарність", 8% проголосували б за "Батьківщину", 5,2% - за "Силу і честь", 2,9% - за "Громадянську позицію", стільки ж за Радикальну партію Олега Ляшка, 2,5% за "Голос", 2,2% за "Українську стратегію Гройсмана", 1,6% за "Свободу", 0,9% за "Опозиційний блок", 0,6% за "Національний корпус", 0,5% за "Партію Шарія" і 1,1% за інші партії.