"Дачні" питання свідчать про те, що стара система повертається, – Дорошенко

Олексій Дорошенко

Люди готові до обмежень у час кризи, але якщо всі перебуватимуть у рівних умовах, зауважив експерт

"Дачні" питання, які виникають спочатку у президента України Володимира Зеленського, а потім у генпрокурора Ірини Венедіктової, суттєве збільшення видатків на Офіс президента і на ДУС тощо, свідчать про те, що стара система повертається.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив голова Національної ради економічного розвитку Олексій Дорошенко.

Гість ток-шоу вказав на суперечності між заявами та обіцянками представників чинної влади й тим, що вони роблять насправді.

"Коли людина, я маю на увазі – Володимир Зеленський, говорить про те, що ми це поборемо, і ми бачимо, що зараз якраз знову виникають "дачні" питання – спочатку у президента, потім – у генерального прокурора, ми бачимо збільшення суттєве витрат на Офіс президента і, тим більше, буде більше витрат на ДУС – Державне управління справами, тобто ми розуміємо, що фактично стара система повертається", – сказав Олексій Дорошенко.

Новини за темою: Гарна обіцянка – віддати дачі дітям, проте за рік на посаді Зеленський не виконує обіцяне, – Кацман

Гість студії зауважив, що люди готові до обмежень у час кризи, якщо всі перебуватимуть у рівних умовах.

"А якщо верхівка отримуватиме більше, то, вибачте, чому всі інші повинні чекати?" – поцікавився Олексій Дорошенко.

Експерт нагадав, що така угода між суспільством і владою була у 2014-2015 роках, але після того, як українці побачили, що корупція знову процвітає, вони вирішили – навіщо тоді їм затягувати пояси? Олексій Дорошенко резюмував, що сьогодні спостерігається аналогічна ситуація.

Як повідомляли, президент Володимир Зеленський продав будинок у с. Іванковичі в Київській області та тимчасово переїхав зі своєю сім'єю до державної резиденції "Конча-Заспа".

Читайте також: "Тисячі "квадратів", винний льох, солярій і басейн: Зеленський переїхав до "дачі Ющенка".

Loading...