Чиновники пишуть закони і вміють ховати кінці у воду, – Савченко про корупцію

Надія Савченко Скріншот відео

Колишня народна депутатка підказала, що допоможе здолати корупцію у владі

Для топ-чиновників в Україні потрібно запровадити презумпцію винуватості – тоді в державному бюджеті відразу з’являться кошти.

Про це під час ток-шоу "19" в ефірі на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України попереднього скликання Надія Савченко.

Надія Савченко зауважила, що фантазувати не слід – жодна "епоха бідності" не може минути за рік. Вона нагадала про заяви президента Володимира Зеленського, який напередодні говорив про амністію капіталів.

"А Лі Куан Ю у той час, коли будував державу, сказав, що ми приймаємо презумпцію винуватості. Не невинуватості, яку нам радить Європейська комісія, Венеціанська і решта. Він сказав, що для топ-чиновників ми приймаємо презумпцію винуватості. Це те, що був ухвалений закон за Порошенка, а потім був красиво зруйнований, тому що корупціонери, які вкрали і не можуть пояснити, чому вони так живуть багато, чому у них такі машини і такі квартири, у нас вважаються невинуватими, поки слідство не докаже", – зазначила Надія Савченко.

Гостя студії продовжила: "Чиновники пишуть закони і вміють ховати кінці у воду. А насправді державницьке рішення – прийняти презумпцію винуватості для топ-чиновників, і відразу з'являться гроші у бюджеті. Насправді, державницьке рішення – це сказати: ми не будемо віддавати вам борги. Хочете – реструктуризуйте, не хочете – ми не будемо віддавати їх взагалі".

Новини за темою: Зеленський впевнений у підписанні нової програми з МВФ у травні

Нагадаємо, напередодні, під час пресконференції, президент Володимир Зеленський зазначив, що кінець "епохи бідності" в Україні стовідсотково не настав.

Президент також повідомив, що закон про амністію капіталів буде невдовзі переданий у Верховну Раду.

Loading...