Чиновники Офісу президента таємно зустрічаються з Порошенком, - Богдан

Андрій Богдан УНІАН

Зустрічі відбуваються в ресторані, де обідає колишній президент

Колишній керівник Офісу президента України Андрій Богдан заявив, що деякі високопосадовці Офісу президента мають непублічні контакти з п'ятим президентом Петром Порошенком. Про це він розповів в інтерв'ю Дмитрові Гордону, повідомляє видання "Гордон". 

За словами Богдана, співробітники Офісу президента часто бувають у ресторані Sanahunt, де зовсім випадково обідають із Петром Олексійовичем. І такі ситуації трапляються досить часто.

Новини за темою: ДБР поки не готує проєкти підозр Порошенку та не планує його допитувати

"Я в нашому інтерв'ю не буду називати прізвищ, але всі все розуміють. Чому не можу називати прізвищ? Тому що мені подобається, коли дехто буде бігати по стелі, обурюватися: "Що він сказав?" – а всі йому будуть говорити: "Так він же тебе не називав. Чого ти нервуєш?" – зауважив колишній керівник Офісу президента.

Новини за темою: На колекцію картин Порошенка наклали повторний арешт, суд також арештував "Кузню на Рибальському", - ДБР

Нагадаємо, голова виконавчого комітету Національної ради реформ при президентові України Михеіл Саакашвілі прокоментував фото, на якому він з колишнім главою Офісу президента Андрієм Богданом і нардепом від "Слуги народу" Єлизаветою Ясько сидить за одним столом з вином. 

Loading...