Чим ближче до грудня, тим загроза "бюджетної ночі" стає більшою, – Гетманцев

Данило Гетманцев Фото з відкритих джерел

Поганим є те, що рішення щодо такого важливого документу приймається в останню мить і лише декілька людей в залі усвідомлюють те, що приймається як бюджет

Чим далі до грудня, тим загроза "бюджетної ночі" стає більшою. 

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат України Данило Гетманцев.

Парламентар зазначив, що йому дуже хотілося б, щоб прийняття проєкту про держаний бюджет на 2021-й рік не затягнулося, щоб цей процес був таким, як і торік – без зайвих суперечок.   

Він також висловив свою думку про те, чи можливою є цього року "бюджетна ніч".

"Чим далі до грудня, тим загроза "бюджетної ночі" стає більшою", – заявив політик.

Разом з тим Гетманцев додав, що від себе робитиме все можливе, аби так званої бюджетної ночі не було, адже в цьому є деякі загрози:

"В "бюджетній ночі" не погано, що депутати працюють вночі, колись вони ж повинні працювати, тому це не загроза. Поганим є те, що рішення щодо такого важливого документу приймається в останню мить. З ним депутати не ознайомлюються, голосують фактично за документ, який фактично не читають, торги ідуть вночі, і лише декілька людей в залі усвідомлюють те, що ми приймаємо в якості бюджету. Тому, безперечно, хотілось би уникнути цього явища", – сказав Данило Гетманцев.

Новини за темою: "Хотілки" депутатів будуть збільшуватися, і цілком ймовірно, що Україна увійде у 2021 рік без бюджету, – екснардеп Медяник

Нагадаємо, на пленарному засіданні у четвер, 5 листопада, Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроєкт про держбюджет на 2021 рік.

Також зазначимо, що раніше Данило Гетманцев заявив, що парламент не вкладається у встановлений термін, щоб ухвалити державний бюджет на 2021 рік.

 

Loading...