Позачергове засідання Ради 5 березня: Як оголошували недовіру генпрокурору Рябошапці

Засідання Верховної Ради України

КП в Україні

Перед засіданням депутати від "Слуги Народу" анонсували, що голоси за недовіру генпрокурору знайдуться

Верховна Рада ІХ скликання о 18:30 5 березня зібралася на позачергове пленарне засідання, на якому головним питанням було висловлення недовіри генпрокурору Руслану Рябошапці. Трансляцію наживо вів телеканал ZIK.

Зокрема, для участі у позачерговому засіданні зареєструвалося 311 народних депутатів.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив позачергове пленарне засідання та повідомив, що позачергове засідання проводиться у зв’язку з вимогою 152 народних депутатів України та відповідно до частини восьмої статті 19 Регламенту Верховної Ради України. На позачерговому засіданні народні депутати наполягають розглянути питання про висловлення недовіри Генеральному прокуророві Рябошапці Р.Г.

Головуючий нагадав, що до повноважень Верховної Ради України належить висловлення недовіри Генеральному прокуророві, що має наслідком його відставку з посади.

Після півтори години обговорень парламент ухвалив решення про висловлення недовіри генпрокурору 263 голосами "за".

Раніше повідомлялося, що комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності рекомендував парламенту проголосувати щодо прийняття або відхилення постанови про висловлення недовіри генеральному прокурору Руслану Рябошапці.

Більше про відставку генпрокурора читайте в нашому матеріалі - "Генпрокуратура без голови: Чому нардепи хочуть звільнити Рябошапку".

 

Loading...