live

Чубаров розкритикував пропозицію Арахамії щодо відновлення подачі води до окупованого Криму

Рефат Чубаров

Він назвав це "здачею кримського народу", який проживає на півострові

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров висловив незгоду із заявою голови фракції партії "Слуга народу" Давида Арахамії щодо постачання води в окупований Крим, заявивши, що це схоже на продаж кримських татарів за воду.

Про це він сказав у коментарі "UA:Крим".

"Якщо хтось в державі припускає, що можна буде здати народ кримських татар, можна буде здати всіх українців, а їх там щонайменше 500 тисяч… Зараз навпроти мене сидить владика Климент. Він мені очами показує, що ми ніколи не допускаємо, що держава може продати нас за воду", - зазначив Чубаров.

Новини за темою: Чубаров анонсував масовий перетин кримськими татарами адмінкордону з окупованим Кримом

Також лідер кримськотатарського народу зауважив, що "якісь арахамії" не мають права торгувати територією і нагадав, що у нього досі проживає в Криму мати.

"Я хотів би попередити всіх "арахамій" та інших. Ось ми сьогодні були буквально 700 метрів від кримської землі. Я стояв і бачив російських прикордонників військових. Там у мене мама живе. Там кримські татари живуть... І якісь "арахамії" будуть торгувати нашою територією?", - стверджує Чубаров.

На його думку, є ймовірність того, що під час зустрічей Путін порушить питання, пов'язане із постачанням води, а зараз відбувається створення психологічного фону.

"Ми не відкидаємо, що Путін на запланованих зустрічах, можливо, порушить це питання. А зараз йде таке, знаєте, створення психологічного фону", - сказав Чубаров.

Новини за темою: Російські військові в Криму відпрацьовують наступ та оборону, - Міноборони Росії

Як повідомлялося раніше, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що він вважає допустимим компромісом подачу води у тимчасово окупований Крим в обмін на виведення російських військ з Донбасу.

Loading...