Чубаров оцінив загрозу нападу Росії на Україну заради води на 8 із 10

За словами очільника Меджлісу, загроза захоплення водних ресурсів дуже висока

Рефат Чубаров Фото з відкритих джерел

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що оцінює загрозу нападу Росії на Україну заради води до Криму на 8 з 10 балів. Про це він повідомив в ефірі телеканалу "Дом".

Зокрема, Чубаров назвав загрозу захоплення водних ресурсів "дуже високою", коли відповідав на прохання оцінити від 0 до 10 ймовірність нападу на вихідну точку Північно-Кримського каналу з боку Криму. "Моя оцінка 8. Загроза нападу Росії з метою повністю на себе перенаправити водні ресурси Дніпра, в межах того, що було до окупації, ця загроза дуже висока", – сказав голова Меджлісу.

Крім того, Чубаров наголосив на неможливості подачі води на півострів до визнання Росією окупації Криму. "Ніяких поставок води до того моменту, доки Росія не визнає Крим окупованою нею територією і ми не сядемо за стіл переговорів, щоб обговорювати умови виходу Росії з Криму і відновлення суверенітету української держави над Кримом. Тільки це", – висловився він.

Новини за темою: Україна готується до наступу Росії з Криму, - командувач ВМС

Раніше повідомлялося, що в трьох населених пунктах анексованого Криму обмежать подачу води. У незаконній адміністрації окупованої Алушти заявили, що це необхідно для уникнення повної відсутності води на півострові. 

Loading...