Чому "ЄС" голосувала за ринок землі, – Дубінський назвав причину

Олександр Дубінський Фото з відкритих джерел

Ідеться про доступ до фінансових потоків, заявив нардеп

Депутати від "Європейської Солідарності" проголосували за закон про відкриття ринку землі, бо їм обіцяли, що заступник міністра фінансів Світлана Воробей залишиться на своїй посаді, отримуючи доступ до фінансових потоків.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Народний депутат твердить, що заява представників "Європейської Солідарності" про те, що вони проголосували за закон про відкриття ринку землі тому, що такою є їхня принципова позиція, це неправда.

"Що ж до того, чому вони проголосували. Отже, пан Уманський призначив своїм заступником якусь Світлану Воробей. І Світлана Воробей – це заступник міністра фінансів, що курує зараз митницю і податкову в Мінфіні Уманського. Людина, яка працювала у нас в фінансовому комітеті парламенту і була звідти звільнена за те, що сиділа на зарплаті у Ніни Южаніної, яка є особистим аудитором Петра Порошенка і депутатом в БПП, точніше, "Європейської Солідарності". Тобто, вони проголосували за ринок землі, бо їм було обіцяно, що заступник міністра фінансів Воробей залишиться на своїй посаді і буде і далі займатися митницею і податковою, таким чином отримуючи доступ до фінансових потоків. Це, власне, все про "Європейську Солідарність" і їхню принципову позицію", – заявив Олександр Дубінський.

Новини за темою: Закон про продаж землі після вимог МВФ перейшов у незаконну площину, – Кацман

Як повідомляли, у ніч на вівторок, 31 березня, Верховна Рада України ухвалила закон про відкриття ринку землі. Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10 підтримали 259 парламентарів.

Читайте також: "Досвід світу в продажу земель: Де найдорожчі угіддя у Європі і як там працює ринок землі".

Loading...