live

Чому "слуги народу" приховують від народу інформацію про свою діяльність? – Дискусія Влащенко із депутатами

Журналістка та телеведуча Наташа Влащенко

ZIK

"Чому країна не може знати про гарячі суперечки на засіданні Кабміну?"

Ведуча головного політичного ток-шоу країни Наташа Влащенко адресувала представникам "Слуги народу" запитання, чому засідання Кабінету міністрів не зроблять відкритими для представників ЗМІ, як це було раніше.

В ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK Наташа Влащенко риторично поцікавилася у представників "Слуги народу", чи, можливо, слід взагалі заборонити ЗМІ, окрім, скажімо, "Урядового кур’єра", який можна контролювати.

"Чому люди, які позиціонують себе "слугами народу", приховують від народу інформацію про свою діяльність?" – запитала ведуча ток-шоу.

Народна депутатка від "Слуги народу", заступниця голови фракції Олена Шуляк заявила, що це можна пояснити тим, що останнім часом відбуваються атаки на уряд та особисто керівника уряду.

"Якщо говорити про засідання уряду, то після кожного засідання уряду і прем’єр-міністр, і міністри виходять на брифінги і розповідають про всі рішення, які відбулися і вже прийняті безпосередньо на самому засіданні… На засіданнях уряду іноді бувають дуже гарячі суперечки і інколи не всі пропозиції уряду приймаються, не все голосується так, як планується", – зазначила Олена Шуляк.

Наташа Влащенко поцікавилася, чому країна не може знати про ці гарячі суперечки. Олена Шуляк на це відповіла, що народ повинен отримувати інформацію без певних маніпуляцій.

Народна депутатка від "Слуги народу" Роксолана Підласа додала, що відкриті засідання попереднього уряду Володимира Гройсмана – це були зрежисовані шоу, а всі рішення ухвалювалися на урядовій нараді перед засіданням КМУ. З її слів, чинний уряд не дістає з кишені шоу.

Наташа Влащенко здивувалася – якщо у чинного уряду все відбувається чесно і без жодних шоу, то яке значення має присутність журналістів на засіданні.

"Чого ви боїтеся тоді?" – запитала вона депутатів від монобільшості.

Наташа Влащенко резюмувала: "Коли мене запрошують на інтерв’ю…, я іду просто, я нікого не боюсь. Я завжди можу розказати про свою позицію. Мені здається, що народні депутати і міністри мають чинити так само".

Новини за темою: "В уряді немає дизайнерів": Як у "Слузі народу" пояснили видатки на звіт Гончарука

Як повідомляли, Наташа Влащенко на акції протесту під ОПУ заявляла, що українські журналісти вимагають відкласти законопроєкти про медіа та про дезінформацію як такі, що скеровані на придушення свободи слова.

Loading...