Члени наглядових рад в Україні – розвідники, які читають, рахують та передають інформацію іноземцям, – Качний

Народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний

фото- з відкритих джерел

Члени наглядових рад в цілому світі працюють виключно на громадських засадах

В наглядових радах України легалізували розвідників, які повністю всі наші державні структури читають, рахують і передають інформацію за кордон. 

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція партії "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний.

Політик зауважив, що наглядові ради створюються в усьому світі при бізнес-структурах та великих корпораціях. Також можуть бути створені при державних органах, однак працюють вони виключно на громадських засадах.

"В Європі, Америці вони ніколи не отримують зарплат. Це почесна місія бути членом наглядової ради в усьому світі. Раз на рік вони збираються і розглядають, наприклад, контракт на наступний рік, якісь злиття, або розділення корпорацій. Це розумні, грамотні люди, які можуть допомогти, підказати та дати підприємствам корисні поради", – зазначив Качний.

Натомість в Україні, продовжив нардеп, все навпаки – в наглядові ради "загнали" іноземних агентів, яким, замість того, аби платити з власної кишені, виплачувати державні гроші. 

Новини за темою: "Токсичні" наглядові ради: Дубілет вважає найкращим інструментом приватизацію держпідприємств

"І от вони всі зараз отримують від 10 до 30 тисяч доларів зарплати. Деякі зарплати "зашкалюють" і до 60 тисяч доларів! Всі ці зарплати йдуть з податків наших громадян, але члени наглядових рад нічого не роблять, лише наглядають", – акцентував Олександр Качний й додав, що члени наглядових рад в Україні мають лише одну функцію:   

"Доносити своїм хазяїнам за кордон те, що тут відбувається. У них є можливість брати будь-яку документацію, робити запити, виймати секретну інформацію, документи, робити аналітику та відправляти назад за кордон. Тобто тут легалізували розвідників, які повністю всі наші державні структури читають, рахують і передають туди, щоб вони приймали рішення щодо того, чи є тут штурвали для витягування грошей", – заявив народний депутат.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що член наглядової ради акціонерного товариства "Українська залізниця" та колишній нардеп Сергій Лещенко разом з дружиною відправився за бюджетні гроші на ді-джей-сет у Львівську область.

Більше на цю тему читайте: "Основу колоніальної адміністрації України складають наглядові ради".